ŞAMPUAN

ŞAMPUAN

Biotin

B7 veya H vitamini olarak da adlandırılan Biotin, saçların güçlenmesinde büyük rol oynar. Saç derisindeki yağ metabolizmasının dengelenmesine yardımcı olarak sağlıklı saç derisine sahip olmayı sağlar.

Niacinamide

B3 vitamini olarak bilinen Niacinamide, saç derisinde yumuşatıcı ve rahatlatıcı olarak görev yapar. Cilt fonksiyonlarının iyiye gitmesi için gerekli desteği sağlar.

Gliserin

Saçları ve saç derisini nemlendirir ve yumuşatır. Su kaybını önlemeye yardımcıdır.

Buğday Ekstresi

Saçlara sağladığı yoğun nem sayesinde kırılmaları ve yıpranmaları önler. Saç tellerinin yüzeyine sağladığı nem takviyesi ile saçları pürüzsüz bir görünüme kavuşturur.

Aloe Vera özü

Saç derisindeki mikrosirkülasyonu arttırarak saçların daha hızlı uzamasına katkıda bulunur. Besleyici etkisi ile saçlar daha parlak bir görünüme sahip olur.

Keratin

Saçları besler, bu sayede saçlar daha hacimli ve dolgun görünür. Saçın yapısında da keratin olduğu için yıpranmalara karşı etkili bir destek sağlar.

Panthenol

Yıpranmış saçlar için kullanımı özellikle önerilen Vitamin B5 olarak bilinir. Saçın nemli kalmasında ve kırıkların onarılmasında destekleyici olarak kullanılır. İşleme uğramış saçlar için vazgeçilmez bir hammaddedir.


Ürün Karşılaştır (0)


Vetaderma Vegan Şampuan

Vetaderma Vegan Şampuan

Biotin B7 veya H vitamini olarak da adlandırılan Biotin, saçların güçlenmesinde büyük rol oynar...

79,99TL Vergiler Hariç: 67,79TL

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)