NEMLENDİRİCİ KREM

NEMLENDİRİCİ KREM

Shea Butter

Vitaminler açısından zengin içeriği ile ciltte besleyici, nemlendirici ve pürüzsüzleştirici etkide bulunur. Ciltte kolajen sentezini arttıran doğal bir yağdır. Özellikle çok kuru ciltlerde tkili bir nemlendirme özelliği gösterir.

Allantoin

Hassas ciltlerde yatıştırıcı özellikte bulunur. Stratum corneumdaki dökülmeyi hızlandırarak cildin pürüzsüz olmasını sağlar. Cillteki serbest radikallerin aktivitesini azaltır ve kırışıklık karşıtı etki gösterir.

E vitamini

Çok etkili bir antioksidandır. Cildi yoğun bir şekilde besler ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur. Ciltteki çatlaklar ve kurulukları giderir.

Panthenol

Cilt tarafından kolaylıkla emildiği için etkisini hemen gösterir. Donuk ve mat ciltlerin ışıl ışıl görünmesini sağlar. Cildi besler, yumuşatır ve pürüzsüzleştirir. Su kaybını önlemeye yardımcı olur.

Bisabolol

Papatya bitkisinden elde edilen bisabolol, cildi dış etkilerden korur ve özellikle hassas ciltlerde yatıştırıcı etki gösterir.

Coenzime Q10

Hücrelerde enerji üretmeye yardımcı olan bir bileşiktir. Ayrıca antioksidan özelliği ile hücreleri oksidatif hasarlardan korur. İç ve dış etmenlerden kaynaklanan kırışıklıkları önlemeye yardımcıdır.

Aloe Vera özü

Ciltte mikrosirkülasyonu arttırması nedeniyle hücre yenilenmesine olumlu etkide bulunur. Sivilceli ciltlere bakım yapar. Cildin parlaklığı artar.


Ürün Karşılaştır (0)


Vetaderma Vegan Nemlendirici Krem

Vetaderma Vegan Nemlendirici Krem

Shea ButterVitaminler açısından zengin içeriği ile ciltte besleyici, nemlendirici ve pürüzsüzleştir..

99,99TL Vergiler Hariç: 84,74TL

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)